Hotel Mariánské Lázně Cristal Palace

Hotel Cristal Palace se nachází v centru města Mariánské Lázně, v blízkosti lázeňských parků a hlavní kolonády se světoznámou Zpívající fontánou. V hotelu je možné absolvovat celou řadu pobytů, ať už se jedná o pobyty léčebné, relaxační či wellness. V nabídce hotelu jsou také pobyty určené milovníkům sportu.

Ubytování:
Ubytování je zajištěno v komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích a apartmá o celkové kapacitě 176 lůžek. Hosté mají možnost volby kuřáckého či nekuřáckého pokoje, k dispozici je také pokoj pro handicapované.

Všechny pokoje hotelu Cristal Palace poskytují moderní vybavení v podobě pohodlných lůžek se zdravotními matracemi, televizi se satelitním programem, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, trezor, žehlič kalhot, ozvučenou koupelnu s vanou, pevnou sprchou a vysoušečem vlasů, klimatizaci, požární hlásič a samospouštěcí hasící přístroj.

Gastronomie:
Klimatizovaná restaurace v hotelu Cristal Palace nabízí 70 stálých míst. Z jídelního lístku si hosté mimo jiné vybrat například lehká lázeňská menu či klasické české pokrmy, v pravidelně doplňovaném vinném chambrairu pak naleznenou výborná moravská a zahraniční vína.

Tradiční kavárna hotelu Cristal Palace je otevřena každý den od 8:00 do 18:00 hodin. Ke specialitám kavárny patří vynikající zákusky vlastní výroby, které jsou připravovány jen z těch nejkvalitnějších surovin a bez použití chemických přísad.

Lobby bar hotelu Cristal Palace je ideálním místem pro setkání s obchodními partnery i přáteli. V příjemném prostředí zde v klidu hosté budou moci projednat vše potřebné a zároveň pozorovat hotelový ruch. Lobby bar je otevřen každý den od 10:00 do 23:00 hodin.

Wellness:
V hotelu Cristal Palace na hosty čeká spousta zdraví prospěšných a tělu příjemných procedur, jejichž účinek se pozitivně projeví i na psychické pohodě.

Konferenčí Prostory:
Konferenční sál hotelu Cristal Palace nabízí variabilní prostor pro pořádání konferencí, firemních školení, společenských a kulturních akcí.Samozřejmostí je moderní technické vybavení, které zahrnuje mobilní pódium, mobilní parket, předváděcí molo, konferenční nábytek a audiovizuální techniku (zpětný projektor, promítací plátno, flipchart, mikrofony). Prostory konferenčního sálu v hotelu Cristal Palace jsou plně klimatizovány a odhlučněny, s možností zatemnění.

Hotel Mariánské Lázně Cristal Palace - Služba na recepci je 24 hodinHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Mariánské Lázně Cristal Palace -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Mariánské Lázně Cristal Palace - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně Cristal Palace -  je k dispozici připojení na internetHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - disponuje kavárnouHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - přijímá kreditní karty VISAHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně Cristal Palace - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Cristal Palace, Hlavní třída 66/61
Mariánské Lázně 35301 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Marianske-Lazne-Cristal@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Cristal Palace ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: